Cast Away (2000) HD me Titra Shqip | filmaon.tv
Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Cast Away (2000) HD

Cast Away (2000) HD

At the edge of the world, his journey begins.Dec. 22, 2000 (USA)143 Min.PG-13
Your rating: 10
9.7 9 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Aktoret

Tom Hanks isChuck Noland
Chuck Noland
Helen Hunt isKelly Frears
Kelly Frears
Chris Noth isJerry Lovett
Jerry Lovett
Lari White isBettina Peterson
Bettina Peterson
David Allen Brooks isDick Peterson
Dick Peterson

Permbledhje

Një ekzekutiv i FedEx duhet të transformojë veten fizikisht dhe emocionalisht për ti mbijetuar , pasi airoplani i tij rrëzohet  në një ishull të shkretë.

Titulli origjinalCast Away
Vlerësimi IMDb7.7 417,504 votes
Vlerësimi TMDb7.4 2562 votes