Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Catch .44 (2011) HD

Catch .44 (2011) HD

If you are going down, take everyone with youDec. 08, 2011 (USA)93 Min.R
Your rating: 0
0 0 votes

Video trailer

Foto

Permbledhje

Për tes (Akerman) dhe dy miqtė e saj Kara (Nikki Reed) dhe Dawn (Deborah Ann woll), puna dukej mjaft e thjeshtë: ndërpreu një ngarkesë të dyfishtë-kryq të drogës për shefin e tyre të krimit Mel (Willis) në një lokal të vogël të izoluar. Por kur një zinxhir i pandalshëm ngjarjesh shpaloset, të gjithë shpejt e kupton se askush nuk është që ata duket dhe puna mund të jetë diçka tjetër se duke eliminuar konkurrencën. Ajo që filloi si udhëzime të thjeshta tani është kthyer në një lojë vdekjeprurëse mace-dhe-miu – me armë të mëdha vuri në të gjithë.

Titulli origjinalCatch .44
Vlerësimi IMDb4.6 14,815 votes
Vlerësimi TMDb4.7 87 votes