Catwoman (2004) HD me Titra Shqip | filmaon.tv
Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Catwoman (2004) HD

Catwoman (2004) HD

CATch Her In IMAXJul. 22, 2004 (USA)104 Min.PG-13
Your rating: 0
8.3 8 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Pitof
Director

Aktoret

Halle Berry isPatience Phillips / Catwoman
Patience Phillips / Catwoman
Sharon Stone isLaurel Hedare
Laurel Hedare
Lambert Wilson isGeorge Hedare
George Hedare

Permbledhje

Një grua e turpshme, e pajisur me shpejtësi, reflekset, dhe shqisat e një mace, ecën një linjë të hollë ndërmjet kriminelit dhe heroit, madje edhe si një detektiv këmbëngulje e ndjek atë, i shtangur nga të dy personat saj.

Titulli origjinalCatwoman
Vlerësimi IMDb3.3 90,256 votes
Vlerësimi TMDb4.2 591 votes