Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Caught in the Crossfire (2010) HD

Caught in the Crossfire (2010) HD

Jul. 13, 2010 (USA)85 Min.R
Your rating: 8
7 4 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Aktoret

Sydney Hall isMichael Pips
Michael Pips
Lyle Kanouse isDetective Evans
Detective Evans
Michael Matthias isLieutenant Michaels
Lieutenant Michaels
Brian A Miller isA.D.A. Kevin Andrews
A.D.A. Kevin Andrews

Permbledhje

Dy detektivë duke hetuar një bandë e gjejnë veten në shënjestër nga të dy anët nga antarët e bandës dhe policët e korruptuar.

Titulli origjinalCaught in the Crossfire
Vlerësimi IMDb4.5 1,007 votes
Vlerësimi TMDb4.9 8 votes