Chained (2012) HD me Titra Shqip | filmaon.tv
Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Chained (2012) HD

Chained (2012) HD

Aug. 05, 2012 (Canada)94 Min.R
Your rating: 0
0 0 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Aktoret

Eamon Farren isOlder Rabbit
Older Rabbit
Julia Ormond isSarah Fittler
Sarah Fittler
Gina Philips isMarie Fittler
Marie Fittler

Permbledhje

Bob, eshte nje taksist vrases  i cili ndjek prene e tij ne rruget e qytetit bashke me te perkedhelurin e tij Tim, i cili duhet te beje nje zgjedhje mes jetes dhe vdekjes .

Titulli origjinalChained
Vlerësimi IMDb6.4 13,213 votes
Vlerësimi TMDb6.2 91 votes