Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Chappie (2015) HD

Chappie (2015) HD

I am consciousness. I am alive. I am Chappie.Mar. 04, 2015 (USA, South Africa)120 Min.R
Your rating: 0
8.5 4 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Aktoret

Dev Patel isDeon Wilson
Deon Wilson
Ninja isNinja
Ninja
Jose Pablo Cantillo isYankie (Amerika)
Yankie (Amerika)
Hugh Jackman isVincent Moore
Vincent Moore
Sigourney Weaver isMichelle Bradley
Michelle Bradley
Anderson Cooper isAnderson Cooper
Anderson Cooper

Permbledhje

Në një të ardhme të afërt, krimi patrullohet nga një forcë policie e mekanizuar. Çapi, i cili është vjedhur dhe i është dhënë një programim i ri, bëhet roboti i parë me aftësinë për të ndierë dhe për të menduar për veten e tij.

Titulli origjinalChappie
Vlerësimi IMDb6.9 187,335 votes
Vlerësimi TMDb6.6 2483 votes