Shiko Chasing the Dragon (2017) me Titra Shqip | filmaon.tv
Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Chasing the Dragon (2017) HD

Chasing the Dragon (2017) HD

Sep. 28, 2017 128 Min.
Your rating: 0
7 2 votes

Video trailer

Foto

Permbledhje

Një emigrant i paligjshëm nga kontinenti kinez hyn në Hong Kongun e korruptuar, të kolonizuar nga britanikët në vitin 1963, duke u transformuar në një trafikant droge të pamëshirshëm dhe në rritje…

Titulli origjinal追龙
Vlerësimi IMDb7.0 votes
Vlerësimi TMDb7 14 votes