Cold in July (2014) HD me Titra Shqip | filmaon.tv
Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Cold in July (2014) HD

Cold in July (2014) HD

How many men can one bullet kill?May. 23, 2014 (USA, France)109 Min.R
Your rating: 0
0 0 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Jim Mickle
Director

Aktoret

Michael C. Hall isRichard Dane
Richard Dane
Vinessa Shaw isAnn Dane
Ann Dane
Nick Damici isRay Price
Ray Price
Brianda Agramonte isla jeune fille latine sur la cassette
la jeune fille latine sur la cassette
Brogan Hall isJordan Dane
Jordan Dane

Permbledhje

Kur një baba protektiv njihet me një vrasës ish-të dënuar, të dyve u duhet të dalin nga rruga e tyre pasi e gjejnë veten të mpleksur në një seri gënjeshtrash dhe dhune teksa u duhet të përballen edhe me psikikën e tyre të brendshme.

Titulli origjinalCold in July
Vlerësimi IMDb6.8 27,783 votes
Vlerësimi TMDb6.4 227 votes