Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Cold Prey (2006) HD

Cold Prey (2006) HD

You'll Catch Your Death.Oct. 13, 2006 (Norway)97 Min.NOT RATED
Your rating: 0
10 1 vote

Video trailer

Foto

Permbledhje

Jannicke, Morten Tobias, Eirik, Mikael dhe Ingunn  po bëjnë snowboarding gjatë pushimeve të tyre në Jotunheimen. Ata detyrohen të kërkojnë strehim në një hotel të braktisur, kur Morten Tobias thyen këmbën dhe makina e tyre është tepër larg, që ta mbërrijnë para se të bëhet errësirë. Ata zbulojnë se hoteli është mbyllur në vitet ’70, për shkak të zhdukjes së djalit të manaxherit. Në padijeninë e tyre, dikush banon në atë hotel, dhe qëndrimi si dhe rruga e tyre për në shtëpi kthehen në një provë mbijetese të më të fortit. qetësinë.

Titulli origjinalFritt vilt
Vlerësimi IMDb6.4 14,336 votes
Vlerësimi TMDb6.3 74 votes