Cold War 2 (2016) HD me Titra Shqip | filmaon.tv
Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Cold War 2 (2016) HD

Cold War 2 (2016) HD

Sep. 08, 2016 (Hong Kong, China)110 Min.N/A
Your rating: 0
7.8 4 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Aktoret

Aaron Kwok isSean Lau
Sean Lau
Tony Leung Ka-Fai isM.B. Waise Lee
M.B. Waise Lee
Charlie Yeung isPhoenix Leung
Phoenix Leung
Chow Yun-fat isOswald Kan
Oswald Kan
Eddie Peng isJoe Lee
Joe Lee
Aarif Lee isBilly Cheung
Billy Cheung
Waise Lee isLai Wing-lim
Lai Wing-lim
Janice Man isBella Au
Bella Au

Permbledhje

Shon Lau është Komisioner i policisë, pas një operacioni të suksesshëm shpëtimi, por gjërat ndryshojnë për keq kur gruan dhe vajzën e tij e rrëmbejnë. Shon duhet të bashkëpunojë me rivalin e tij, zotin Li, që po del në pension. Por çfarë do të ndodhë? Çfarë do të zbulojë Shon Lau?

Titulli origjinal寒戰 II
Vlerësimi IMDb6.7 1,573 votes
Vlerësimi TMDb7 15 votes