Collider (2018) HD me Titra Shqip | Filmaon.tv
Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Collider (2018) HD

Collider (2018) HD

Aug. 07, 2018 84 Min.
Your rating: 3
8.2 6 votes

Video trailer

Foto

Permbledhje

Në vitin 2033, një vajzë e re e bllokuar në një jetimore misterioze, udhëton pas në kohë për të gjetur prindërit e saj dhe për të ndryshuar të kaluarën e saj…

Titulli origjinalCollider
Vlerësimi IMDb4.0 votes
Vlerësimi TMDb5.5 2 votes