Conor McGregor: Notorious (2017) HD me Titra Shqip | filmaon.tv
Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Conor McGregor: Notorious (2017) HD

Conor McGregor: Notorious (2017) HD

If you want it all you have to fight for itNov. 01, 2017 90 Min.
Your rating: 0
8.4 12 votes

Video trailer

Foto

Permbledhje

Konor McGregor është ylli më i madh në historinë e Arteve Marciale Mixed. Filmuar gjatë rrjedhës së 4 viteve, Notorious është llogaria ekskluzive e të gjitha akseseve të rritjes meteorike të Konor nga pretendimi i përfitimeve dhe jetesa në dhomën e lirë të prindërve të tij në Dublin për të pretenduar rripa të shumta UFC të kampionatit dhe shtatë makina pagese në Las Vegas.

Titulli origjinalConor McGregor: Notorious
Vlerësimi TMDb8.3 3 votes