Cowboys & Aliens (2011) HD me Titra Shqip | filmaon.tv
Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Cowboys & Aliens (2011) HD

Cowboys & Aliens (2011) HD

First Contact. Last Stand.Jul. 29, 2011 (USA)119 Min.PG-13
Your rating: 0
0 0 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Jon Favreau
Director

Aktoret

Daniel Craig isJake Lonergan
Jake Lonergan
Harrison Ford isCol. Woodrow Dolarhyde
Col. Woodrow Dolarhyde
Keith Carradine isSheriff Taggart
Sheriff Taggart
Adam Beach isNat Colorado
Nat Colorado

Permbledhje

Një anije kozmike arrin në Arizona në vitin 1873 për të pushtuar Tokën, duke filluar me zonën e egër Perëndimore. Një grup me lopçarë dhe vendas u pengojnë rrugën për të arritur qëllimin e tyre.

Titulli origjinalCowboys & Aliens
Vlerësimi IMDb6.0 178,912 votes
Vlerësimi TMDb5.4 1730 votes