Creed (2015) HD me Titra Shqip | Filmaon.tv
Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Creed (2015) HD

Creed (2015) HD

Your legacy is more than a nameNov. 25, 2015 (USA)133 Min.PG-13
Your rating: 10
10 17 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Ryan Coogler
Director

Aktoret

Permbledhje

Ish Kampioni Botëror “Rocky Balboa” bëhet trajneri i Adonis Xhonson “Krid”, i biri i mikut të tij të ndjerë dhe i ish rivalit Apollo Krid, i cili ka probleme të mëdha në jetën private dhe në të njëjtën kohë pavarësisht talentit nuk arrin të ketë sukses në botën e boksit.

Titulli origjinalCreed
Vlerësimi IMDb7.6 173,709 votes
Vlerësimi TMDb7.3 1549 votes