Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Dad’s Army (2016) HD

Dad’s Army (2016) HD

Blend in!Feb. 05, 2016 (UK)100 Min.N/A
Your rating: 0
0 0 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Aktoret

Bill Nighy isSergeant Wilson
Sergeant Wilson
Michael Gambon isPrivate Godfrey
Private Godfrey
Toby Jones isCaptain Mainwaring
Captain Mainwaring
Mark Gatiss isColonel Theakes
Colonel Theakes
Tom Courtenay isLance Corporal Jones
Lance Corporal Jones
Blake Harrison isPrivate Pike
Private Pike
Daniel Mays isPrivate Walker
Private Walker

Permbledhje

Garda Walmington merret me një gazetar femër dhe një spiun gjerman, nderkohe qe Lufta e Dytë Botërore shkon në përfundimin e vet.

Titulli origjinalDad's Army
Vlerësimi IMDb5.2 5,272 votes
Vlerësimi TMDb4.6 65 votes