Dark Moon Rising (2015) HD me Titra Shqip | filmaon.tv
Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Dark Moon Rising (2015) HD

Dark Moon Rising (2015) HD

Pray for the SunriseAug. 04, 2015 (USA)124 Min.N/A
Your rating: 0
10 1 vote

Video trailer

Foto

Drejtor

Justin Price
Director

Aktoret

Permbledhje

Një grup njerëzish-ujq që ndryshojnë formë zbresin në një qytet të vogël në kërkim të një vajze që rilind njëherë në 2000 vjet. Ajo ka çelësin e mbijetesës dhe të gjthë ata që i pendojnë do vdesin.

Titulli origjinalDark Moon Rising
Vlerësimi IMDb5.2 6,767 votes
Vlerësimi TMDb3.1 15 votes