Dark Places (2015) HD me Titra Shqip | filmaon.tv
Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Dark Places (2015) HD

Dark Places (2015) HD

In 1985, her entire family was murdered. 30 years later, the truth emerges.Mar. 31, 2015 (UK, France, USA)113 Min.R
Your rating: 0
9 1 vote

Video trailer

Foto

Drejtor

Aktoret

Nicholas Hoult isLyle Wirth
Lyle Wirth
Chloë Grace Moretz isYoung Diondra Wertzner
Young Diondra Wertzner
Tye Sheridan isYoung Ben Day
Young Ben Day
Andrea Roth isDiondra Wertzner
Diondra Wertzner
Sterling Jerins isYoung Libby Day
Young Libby Day
Shannon Kook isYoung Trey Teepano
Young Trey Teepano
Drea de Matteo isKrissi Cates
Krissi Cates

Permbledhje

28 vite më parë akuzoi të vëllanë për vrasjen e mamasë dhe dy motrave. Asgjë nuk është si ta thonë të tjerët! Libi Dei kërkon të zbulojë të vërtetën e masakrës së familjes së saj dhe nëse ishte treguar e padrejtë me të vëllanë. Me ndihmën e mikut të saj të ri, Lajl, zbulon të vërtetën e hidhur…

Titulli origjinalDark Places
Vlerësimi IMDb6.2 31,098 votes
Vlerësimi TMDb5.7 412 votes