Dark Was the Night (2014) HD me Titra Shqip | filmaon.tv
Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Dark Was the Night (2014) HD

Dark Was the Night (2014) HD

Rrënjët e së Keqes Run DeepOct. 17, 2014 (USA)97 Min.N/A
Your rating: 0
6 3 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Jack Heller
Director

Aktoret

Kevin Durand isPaul Shields
Paul Shields
Lukas Haas isDonny Saunders
Donny Saunders
Steve Agee isForeman
Foreman
Bianca Kajlich isSusan Shields
Susan Shields
Ethan Khusidman isAdam Shields
Adam Shields

Permbledhje

Një krijesë e pandeshur më parë lëshohet në pyllin e qytetit të vogël dhe të izoluar të Meidën Uds pasi një kompani që merret me prerje drush hyn në pyllin fqinj. Shpresa e vetme e qytetit mbetet tek Sherifi vendas dhe tek delegati i tij i besuar.

Titulli origjinalDark Was the Night
Vlerësimi IMDb5.6 6,187 votes
Vlerësimi TMDb5.3 72 votes