Day of the Dead: Bloodline (2018) me Titra Shqip | filmaon.tv
Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Day of the Dead: Bloodline (2018) HD

Day of the Dead: Bloodline (2018) HD

Join the undying war.Jan. 04, 2018 90 Min.
Your rating: 10
8.4 10 votes

Video trailer

Foto

Permbledhje

Në një botë të pushtuar nga zombies, një personel ushtarak dhe disa të mbijetuar  jetojnë në një bunker nëntokësor, deri sa jan në kërkim të një kure.

Titulli origjinalDay of the Dead: Bloodline
Vlerësimi IMDb3.4 votes
Vlerësimi TMDb4.8 20 votes