Dead Like Me: Life After Death (2009) DVD me Titra Shqip | filmaon.tv
Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Dead Like Me: Life After Death (2009) DVD

Dead Like Me: Life After Death (2009) DVD

Feb. 17, 2009 (USA)87 Min.R
Your rating: 0
0 0 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Aktoret

Ellen Muth isGeorge Lass
George Lass
Jasmine Guy isRoxy Harvey
Roxy Harvey
Sarah Wynter isDaisy Adair
Daisy Adair
Britt McKillip isReggie Lass
Reggie Lass
Christine Willes isDelores Herbig
Delores Herbig
Henry Ian Cusick isCameron Kane
Cameron Kane
Shenae Grimes isJennifer Hardick
Jennifer Hardick
Ferelith Young isMelange Receptionist
Melange Receptionist

Permbledhje

Pas largimit të Rube Sofer, një korrës i ri me emrin Cameron Kane e merr përsipër. Ai është një biznesmen i shkëlqyeshëm i cili nuk mund të kujdeset më për ti ndihmuar të sapo vdekurit. Kaosi fillon dhe …

Titulli origjinalDead Like Me: Life After Death
Vlerësimi IMDb6.1 11,098 votes
Vlerësimi TMDb5.8 59 votes