Dead Water (2019) HD me Titra Shqip | Filmaon.tv
Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Dead Water (2019) HD

Dead Water (2019) HD

Jul. 23, 2019 90 Min.
Your rating: 0
10 1 vote

Video trailer

Foto

Drejtor

Chris Helton
Director

Aktoret

Permbledhje

Kur një pushim relaksues mes oqeanit, bëhet vdekjeprurës, një ish-detar duhet të rrezikojë për të shpëtuar gruan dhe veten, nga një kurth i përgatitur me kujdes…

Titulli origjinalDead Water
Vlerësimi IMDb3.2 votes
Vlerësimi TMDb6.7 3 votes