Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Deuce Bigalow: Male Gigolo (1999) HD

Deuce Bigalow: Male Gigolo (1999) HD

He charges $10 but he’s willing to negotiate.Dec. 10, 1999 (USA)88 Min.R
Your rating: 0
7 3 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Aktoret

Rob Schneider isDeuce Bigalow
Deuce Bigalow
William Forsythe isDet. Chuck Fowler
Det. Chuck Fowler
Eddie Griffin isTiberius Jefferson "
Tiberius Jefferson "
Oded Fehr isAntoine Laconte
Antoine Laconte
Richard Riehle isBob Bigalow
Bob Bigalow
Jacqueline Obradors isElaine Fowler
Elaine Fowler
Big Boy isFluisa
Fluisa

Permbledhje

Një pastrues akuariumesh qëndron në shtëpinë e një zhigoloje, vetëm për tu ngatërruar si një i tillë.. Një ditë ai shkatërron shtëpinë e një gigolo dhe ka nevojë për para për ta riparuar atë. E vetmja mënyrë që ai mund të bëjë është që të bëhet vetë një gigolo , duke marrë një përzierje të pazakontë të klientëve femra. Megjithatë, ai has një sërë problemesh. Ai bie në dashuri me një nga klientët e tij të pazakontë, dhe një oficer policie është afër në gjurmët e tij.

Titulli origjinalDeuce Bigalow: Male Gigolo
Vlerësimi IMDb5.7 62,712 votes
Vlerësimi TMDb5.4 311 votes