Disclosure (1994) HD me Titra Shqip | filmaon.tv
Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Disclosure (1994) HD

Disclosure (1994) HD

Sex Is Power.Dec. 09, 1994 (USA)123 Min.R
Your rating: 7
7.1 21 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Aktoret

Michael Douglas isTom Sanders
Tom Sanders
Demi Moore isMeredith Johnson
Meredith Johnson
Dylan Baker isPhilip Blackburn
Philip Blackburn
Jacqueline Kim isCindy Chang
Cindy Chang
Roma Maffia isCatherine Alvarez
Catherine Alvarez
Caroline Goodall isSusan Hendler
Susan Hendler
Rosemary Forsyth isStephanie Kaplan
Stephanie Kaplan
Dennis Miller isMark Lewyn
Mark Lewyn
Suzie Plakson isMary Anne Hunter
Mary Anne Hunter

Permbledhje

Një specialist kompjuteri është paditur për ngacmim seksual nga një ish-dashnore, e cila kërcënon edhe karrierën e tij dhe jetën e tij personale. 

Titulli origjinalDisclosure
Vlerësimi IMDb6.0 38,095 votes
Vlerësimi TMDb5.8 173 votes