Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Dode Hoek (2017) HD

Dode Hoek (2017) HD

Jan. 25, 2017 105 Min.
Your rating: 0
10 1 vote

Video trailer

Foto

Permbledhje

-.Xhan Verbik, drejtuesi i skuadrës së drogës në Antuerp, drejton një bastisje në një laborator droge që vë në lëvizje një sërë ngjarjesh të paparashikueshme dhe fatale…

Titulli origjinalDode Hoek
Vlerësimi TMDb6 9 votes