Dolphin Tale (2011) HD me Titra Shqip | filmaon.tv
Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Dolphin Tale (2011) HD

Dolphin Tale (2011) HD

Inspired by the amazing true story of Winter.Sep. 23, 2011 (USA)113 Min.PG
Your rating: 0
10 1 vote

Video trailer

Foto

Drejtor

Aktoret

Morgan Freeman isDr. McCarthy
Dr. McCarthy
Ashley Judd isLorraine Nelson
Lorraine Nelson
Harry Connick Jr. isDr. Clay Haskett
Dr. Clay Haskett
Nathan Gamble isSawyer Nelson
Sawyer Nelson
Kris Kristofferson isReed Haskett
Reed Haskett
Ray McKinnon isMr. Doyle
Mr. Doyle
Frances Sternhagen isGloria Forrest
Gloria Forrest
Cozi Zuehlsdorff isHazel Haskett
Hazel Haskett

Permbledhje

Një histori e përqëndruar tek miqësia e një djali dhe një delfini, i cili e kishte humbur bishtin në një kurth gaforresh.

Titulli origjinalDolphin Tale
Vlerësimi IMDb6.9 18,579 votes
Vlerësimi TMDb6.6 132 votes