Double Impact (1991) HD me Titra Shqip | filmaon.tv
Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Double Impact (1991) HD

Double Impact (1991) HD

Two brothers separated by the violence. Now together in a mission of revenge.Aug. 10, 1991 (USA)110 Min.R
Your rating: 0
6.8 4 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Aktoret

Jean-Claude Van Damme isAlex / Chad Wagner
Alex / Chad Wagner
Geoffrey Lewis isFrank Avery
Frank Avery
Alonna Shaw isDanielle Wilde
Danielle Wilde
Philip Chan Yan-Kin isRaymond Zhang
Raymond Zhang
Alan Scarfe isNigel Griffith
Nigel Griffith
Andy Armstrong isPaul Wagner
Paul Wagner
Evan Lurie isKlimax Klub Bouncer
Klimax Klub Bouncer

Permbledhje

Jean Claude Van Damme luan një rol të dyfishtë si Alex dhe Çadi, binjakët të ndara në vdekjen e prindërve të tyre. Çadi është ngritur nga një mbajtëse të familjes në Paris, Alex bëhet një hajdut të vogla në Hong Kong. Duke parë një foto të Alex, Çadi ribashkohet atë dhe e bind atë se rivali i tij në Hong Kong është edhe njeriu që vrau prindërit e tyre. Alex është i dyshimtë Çad, sidomos kur është fjala për të dashurën e tij.

Titulli origjinalDouble Impact
Vlerësimi IMDb5.5 30,048 votes
Vlerësimi TMDb5.2 182 votes