Down a Dark Hall (2018) HD me Titra Shqip | Filmaon.tv
Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Down a Dark Hall (2018) HD

Down a Dark Hall (2018) HD

Welome to Blackwood. Where lost girls find their way.Aug. 01, 2018 96 Min.
Your rating: 1
6.5 8 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Aktoret

AnnaSophia Robb isKatherine "
Katherine "
Uma Thurman isMadame Duret
Madame Duret
Rosie Day isSierra
Sierra
Noah Silver isJules Duret
Jules Duret
Kirsty Mitchell isGinny Dabrowski
Ginny Dabrowski
Jim Sturgeon isDave Dabrowski
Dave Dabrowski
David Elliot isRobert Gordon
Robert Gordon

Permbledhje

Kit Gordy, një studente e re në shkollën Blackwood Boarding, ballafaqohet me dukuritë e mbinatyrshme të kësaj shkolle dhe me fuqitë e errëta të drejtoreshës…

Titulli origjinalDown a Dark Hall
Vlerësimi IMDb5.2 votes
Vlerësimi TMDb5.3 40 votes