Dragon (2011) HD me Titra Shqip | filmaon.tv
Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Dragon (2011) HD

Dragon (2011) HD

Blood Always Leaves a TrailJul. 04, 2011 (Hong Kong, China)115 Min.R
Your rating: 0
10 2 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Peter Chan
Director

Aktoret

Donnie Yen isLiu Jin-xi
Liu Jin-xi
Jimmy Wang Yu isThe Master
The Master
Kara Hui isShi San Liang
Shi San Liang
Zheng Wei isLiu Fang-Zheng
Liu Fang-Zheng
Li Jia-Min isLiu Xiao-Tian
Liu Xiao-Tian
Yu Kang isYan Dong-Sheng
Yan Dong-Sheng
Kenji Tanigaki isXiao Ge Zi
Xiao Ge Zi

Permbledhje

Nje ekspert i arteve marciale dëshiron te tërhiqet nga jeta e dhunshme dhe te filloje një jete te re por do përndiqet nga një ish- mjeshtëri i tij dhe një detektiv.

Titulli origjinal武俠
Vlerësimi IMDb7.1 11,579 votes
Vlerësimi TMDb6.9 66 votes