Edge of Tomorrow (2014) HD me Titra Shqip | filmaon.tv
Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Edge of Tomorrow (2014) HD

Edge of Tomorrow (2014) HD

Live, Die, RepeatMay. 27, 2014 (USA, Canada)113 Min.PG-13
Your rating: 0
9.8 5 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Doug Liman
Director

Aktoret

Tom Cruise isMaj. William "
Maj. William "
Emily Blunt isSgt. Rita Vrataski
Sgt. Rita Vrataski
Brendan Gleeson isGeneral Brigham
General Brigham
Bill Paxton isMsg. Farell
Msg. Farell
Tony Way isKimmel
Kimmel

Permbledhje

Një oficer e gjen veten në një grackë kohore në luftën kundër një race aliene. Aftësitë e tij përmirësohen teksa përballet me të njëjtat beteja brutale, dhe njësia e tij bashkë me një luftëtare të Forcave Speciale e çojnë gjithnjë e më afër mposhtjes së armikut.

Titulli origjinalEdge of Tomorrow
Vlerësimi IMDb7.9 468,438 votes
Vlerësimi TMDb7.7 4055 votes