El Gringo (2012) HD me Titra Shqip | filmaon.tv
Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
El Gringo (2012) HD

El Gringo (2012) HD

May. 10, 2012 (USA)98 Min.R
Your rating: 1
7.6 10 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Aktoret

Christian Slater isLieutenant West
Lieutenant West
Erando González isChief Espinoza
Chief Espinoza
Valentin Ganev isDeputy Chief Logan
Deputy Chief Logan
Bashar Rahal isSullivan
Sullivan
Blaire Noonan isSpringbreak Party Girl
Springbreak Party Girl

Permbledhje

Një burrë kalon përmes Meksikës me një çantë me 2.000.000 $, dhe një të shkuar përgjakshme, e gjen veten nën një sulm të papritur në qytetin e fjetur të El Fronteras.

Titulli origjinalEl Gringo
Vlerësimi IMDb5.5 4,858 votes
Vlerësimi TMDb5 37 votes