Enter the Void (2009) HD me Titra Shqip | filmaon.tv
Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Enter the Void (2009) HD

Enter the Void (2009) HD

May. 05, 2009 (France, Germany, Italy, Canada)161 Min.NOT RATED
Your rating: 0
10 1 vote

Video trailer

Foto

Drejtor

Gaspar Noé
Director

Aktoret

Permbledhje

Një tregtar droge nga SHBA-të që jeton në Tokio është tradhtuar nga shoku i tij më i mirë dhe u vra në një marrëveshje të drogës. Shpirti i tij, duke respektuar pasojat e vdekjes së tij, kërkon ringjalljen.

Titulli origjinalEnter the Void
Vlerësimi IMDb7.3 49,637 votes
Vlerësimi TMDb7.2 295 votes