Everly (2014) HD me Titra Shqip | filmaon.tv
Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Everly (2014) HD

Everly (2014) HD

Enter if you dare.Jan. 23, 2015 (USA)90 Min.R
Your rating: 0
6 1 vote

Video trailer

Foto

Permbledhje

Një film aksion/thriller, që përqendrohet mbi një femër e cila përballet me vrasës të dërguar nga ish-i i saj, një bos i krimit dhe mafies, ndërkohë që ndodhet e mbyllur ne apartamentin e saj.

Titulli origjinalEverly
Vlerësimi IMDb5.1 13,528 votes
Vlerësimi TMDb5.2 204 votes