Everybody Dies (2009) HD me Titra Shqip | filmaon.tv
Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Everybody Dies (2009) DVD

Everybody Dies (2009) DVD

Jan. 01, 2009
Your rating: 0
10 1 vote

Video trailer

Foto

Drejtor

Director

Aktoret

Permbledhje

Veterani i vrasësit Jake Lead ka mendime të dyta për të trokitur objektivin e tij të fundit – NinaKongrad një e vetmuar me shum vështirsi . Kur ai e gjurmon objektivin ,  ai menjëherë ndjen një lidhje të pazakontë dhe vendoset ta mbajë të gjallë … me çdo kusht. Së shpejti Jake dhe Nina janë në arrati, nevoja e tyre për njëri-tjetrin është në rritje pasi ata drejtojnë një përndjekje të përgjakshme përmes Los Anxhelos.

Titulli origjinalEverybody Dies
Vlerësimi TMDb2 2 votes