Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Fast and Furious 7 (2015) HD

Fast and Furious 7 (2015) HD

Vengeance Hits HomeApr. 01, 2015 (USA, Japan)137 Min.PG-13
Your rating: 9
9.6 35 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

James Wan
Director

Aktoret

Vin Diesel isDominic Toretto
Dominic Toretto
Paul Walker isBrian O'
Brian O'
Dwayne Johnson isLuke Hobbs
Luke Hobbs
Tyrese Gibson isRoman Pearce
Roman Pearce
Ludacris isTej Parker
Tej Parker
Jordana Brewster isMia Toretto
Mia Toretto
Kurt Russell isFrank Petty / Mr. Nobody
Frank Petty / Mr. Nobody
Jason Statham isDeckard Shaw
Deckard Shaw

Permbledhje

 Dekard Sho kërkon të hakmerret kundër Dominik Toreto dhe familjes së tij për vëllain e tij.

Titulli origjinalFurious 7
Vlerësimi IMDb7.2 293,887 votes
Vlerësimi TMDb7.3 3434 votes