Fast Five (2011) HD me Titra Shqip | filmaon.tv
Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Fast Five (2011) HD

Fast Five (2011) HD

Get the Fifth Gear.Apr. 20, 2011 (USA)130 Min.PG-13
Your rating: 10
9.3 23 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Justin Lin
Director

Aktoret

Vin Diesel isDominic Toretto
Dominic Toretto
Paul Walker isBrian O'
Brian O'
Jordana Brewster isMia Toretto
Mia Toretto
Tyrese Gibson isRoman Pearce
Roman Pearce
Ludacris isTej Parker
Tej Parker
Sung Kang isHan Lue
Han Lue
Dwayne Johnson isLuke Hobbs
Luke Hobbs
Gal Gadot isGisele Yashar
Gisele Yashar
Joaquim de Almeida isHernan Reyes
Hernan Reyes

Permbledhje

Dominik dhe ekuipazhi i tij e gje­jnë edhe një herë veten në anën e gabuar të ligjit. Ata për­piqen të kalo­jnë mes 2 kor­sive, në mes të një bossi të drogës të pamëshir­shëm si dhe një agjenti fed­eral i papërkulur.

Titulli origjinalFast Five
Vlerësimi IMDb7.3 296,283 votes
Vlerësimi TMDb7.1 1997 votes