Father and Guns 2 (2017) HD me Titra Shqip | filmaon.tv
Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Father and Guns 2 (2017) HD

Father and Guns 2 (2017) HD

Jul. 14, 2017 (Canada)
Your rating: 8
7.3 4 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Aktoret

Michel Côté isJacques Laroche
Jacques Laroche
Louis-José Houde isMarc Laroche
Marc Laroche
Patrice Robitaille isMartin Germain
Martin Germain
Julie Le Breton isPascale Lévesque
Pascale Lévesque
Diane Lavallée isGeneviève
Geneviève

Permbledhje

Disa vjet pas infiltrimit të një programi terapeutik për baballarët dhe djemtë, Mark Laroche ka disa çështje me të dashurën e tij Alice dhe Jacques po përjeton mohim të ashpër ndaj faktit se po rritet. I përqendruar në dy drejtime të rëndësishme, ky film qëndron mbi izolimin e mafias,infiltrimi i policëve si dhe rregullimi i marrëdhënieve ne çift.

Titulli origjinalDe père en flic 2
Vlerësimi IMDb7.0 votes
Vlerësimi TMDb7.1 7 votes