Feed Me (2022) me Titra Shqip | Filmaon.tv
Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Feed Me (2022)

Feed Me (2022)

Ju. Janë. OBSH. Ju. Hani.Oct. 06, 2022 96 Min.
Your rating: 0
1 1 vote

Video trailer

Foto

Drejtor

Aktoret

Dani Filth isMr. Williams
Mr. Williams
Samantha Loxley isOlivia Freeman
Olivia Freeman
Neal Ward isLionel Flack
Lionel Flack
Nadia Lamin isPolice Officer 1
Police Officer 1
Anto Sharp isPolice Officer 2
Police Officer 2
Simba Masaku isDisabled Man 2
Disabled Man 2

Permbledhje

Pas vdekjes së gruas së tij, një burrë i lënduar bie në një humnerë haluçinacionesh dhe depresioni dhe e gjen veten në shtëpinë e një kanibali të çmendur, i cili e bind atë t’i marrë jetën në mënyrën më të tmerrshme që mund të imagjinohet.

Titulli origjinalFeed Me
Vlerësimi IMDb4.5 votes
Vlerësimi TMDb5.567 15 votes