Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Fight Club (1999) HD

Fight Club (1999) HD

How much can you know about yourself if you've never been in a fight?Oct. 15, 1999 (USA, Germany)139 Min.R
Your rating: 0
9.4 5 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Aktoret

Edward Norton isThe Narrator
The Narrator
Brad Pitt isTyler Durden
Tyler Durden
Meat Loaf isRobert '
Robert '
Jared Leto isAngel Face
Angel Face
Zach Grenier isRichard Chesler
Richard Chesler
Holt McCallany isThe Mechanic
The Mechanic

Permbledhje

Një punonjës zyre, i cili vuan nga pagjumësia, kërkon një mënyrë për të ndryshuar jetën e tij. Ai takohet me një prodhues sapuni të djallëzuar dhe të dy formojnë një klub për ndeshje ilegale e cila zhvillohet më pas në diçka më tepër…

Titulli origjinalFight Club
Vlerësimi IMDb8.8 1,438,393 votes
Vlerësimi TMDb8.2 7399 votes