Force (2011) HD me Titra Shqip | filmaon.tv
Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Force (2011) HD

Force (2011) HD

Sep. 23, 2011 (India)137 Min.R
Your rating: 0
7.5 2 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Aktoret

John Abraham isACP Yashvardhan
ACP Yashvardhan
Raj Babbar isPolice Commissioner
Police Commissioner
Mohnish Behl isInspector Atul
Inspector Atul
Kamlesh Sawant isInspector Kamlesh
Inspector Kamlesh

Permbledhje

Një hakmarres i cili eshte shperndares droge pasi policet i vrasin bosin e tij ai vë në shenjestër dhe terrorizon të gjithë njësinë e policisë dhe familjet e tyre.

Titulli origjinalForce
Vlerësimi IMDb6.3 5,514 votes
Vlerësimi TMDb6 8 votes