Forever Strong (2008) HD me Titra Shqip | filmaon.tv
Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Forever Strong (2008) HD

Forever Strong (2008) HD

The Greatest Victories are Born in the HeartSep. 26, 2008 (USA)112 Min.PG-13
Your rating: 10
10 3 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Ryan Little
Director

Aktoret

Neal McDonough isCoach Richard Penning
Coach Richard Penning
Gary Cole isCoach Larry Gelwix
Coach Larry Gelwix
Sean Astin isMarcus Tate
Marcus Tate
Sean Faris isRick Penning
Rick Penning
Julie Warner isNatalie Penning
Natalie Penning
Max Kasch isGriggs
Griggs

Permbledhje

Një lojëtar ragbi futet në një qendër dënimi për të rinjtë. Atje ai luan për skuadrën Hajland Ragbi dhe së fundmi luan kundër të atit në Kampionatin Kombëtar.

Titulli origjinalForever Strong
Vlerësimi IMDb7.3 9,203 votes
Vlerësimi TMDb6.9 43 votes