Frank & Lola (2016) HD me Titra Shqip | filmaon.tv
Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Frank & Lola (2016) HD

Frank & Lola (2016) HD

Love obssesion betrayal revengeDec. 09, 2016 (USA)88 Min.UNRATED
Your rating: 0
0 0 votes

Video trailer

Foto

Permbledhje

Një histori e zezë psikoseksuale, midis Las Vegasit dhe Parisit, për dashurinë, maninë, seksin, tradhtinë, hakmarrjen dhe në fund të fundit, kërkimin e shpengimit.

Titulli origjinalFrank & Lola
Vlerësimi IMDb6.0 2,900 votes
Vlerësimi TMDb5.7 37 votes