Frequencies (2013) HD me Titra Shqip | filmaon.tv
Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Frequencies (2013) HD

Frequencies (2013) HD

Sep. 27, 2013 (Australia, UK)105 Min.N/A
Your rating: 0
0 0 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Aktoret

Permbledhje

A janë gjendja e njerëzve, veprimet dhe marrëdhëniet e tyre të përcaktuara nga fati, vullneti i lirë, apo nga një kombinim i të dyjave? Sido që të jetë, nëse nuk mund ta kontrollojmë dot, a duhet të na interesojë?

Titulli origjinalFrequencies
Vlerësimi IMDb6.8 11,244 votes
Vlerësimi TMDb6.6 132 votes