Friend Request (2016) HD me Titra Shqip | filmaon.tv
Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Friend Request (2016) HD

Friend Request (2016) HD

Be careful who you click with.Jan. 07, 2016 (Germany)92 Min.R
Your rating: 9
9.8 4 votes

Video trailer

Foto

Permbledhje

Laura miqësohet me Marinën, një vajzë e vetmuar, por pas një zënke midis të dyjave, Marina kryen vetëvrasje dhe do që ta bëjë Laurën të ndihet e vetmuar ashtu si ajo.

Titulli origjinalUnfriend
Vlerësimi IMDb5.4 12,385 votes
Vlerësimi TMDb5.4 240 votes