Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Goblin (2010) HD

Goblin (2010) HD

He Wants You BadlyJul. 13, 2010 92 Min.
Your rating: 0
5.5 4 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Aktoret

Gil Bellows isNeil Perkins
Neil Perkins
Tracy Spiridakos isNikki Perkins
Nikki Perkins
Camille Sullivan isKate Perkins
Kate Perkins
Andrew Wheeler isSheriff Milgreen
Sheriff Milgreen
Jordan Moore isNathan Perkins
Nathan Perkins

Permbledhje

Në çdo Halloween, një fshat i vogël në pyllin e thellë është vizituar nga një goblin e ashpër, me qëllim kapjen e foshnjave dhe vrasjen brutale të çdo njeriu në rrugën e saj.

Titulli origjinalGoblin
Vlerësimi IMDb4.1 votes
Vlerësimi TMDb4.8 10 votes