Grave Encounters (2011) HD me Titra Shqip | filmaon.tv
Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Grave Encounters (2011) HD

Grave Encounters (2011) HD

They Were Searching For Proof. They Found it.Sep. 09, 2011 (Canada)92 Min.NOT RATED
Your rating: 0
0 0 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Stuart Ortiz
Director

Aktoret

Permbledhje

Një ekip xhirimesh “reality show” kyçin veten e tyre në një spital të braktisur të çmendurish dhe aty do te mundohen ta vertetojnë se me të vërtet ekzistojnë fantazmat .

Titulli origjinalGrave Encounters
Vlerësimi IMDb6.1 42,353 votes
Vlerësimi TMDb6.2 297 votes