Green Street Hooligans (2005) HD me Titra Shqip | filmaon.tv
Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Green Street Hooligans (2005) HD

Green Street Hooligans (2005) HD

Just think of someone you hate.Sep. 09, 2005 (USA, UK)109 Min.R
Your rating: 0
10 3 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Aktoret

Elijah Wood isMatt Buckner
Matt Buckner
Claire Forlani isShannon Dunham
Shannon Dunham
Charlie Hunnam isPete Dunham
Pete Dunham
Ross McCall isDave Bjorno
Dave Bjorno
Marc Warren isSteve Dunham
Steve Dunham
Geoff Bell isTommy Hatcher
Tommy Hatcher
Henry Goodman isCarl Buckner
Carl Buckner

Permbledhje

Një i dëbuar nga qyteti Harvard, fillon jetën e ti të dhunshme në Londër me botën e krimit dhe huliganizmit në futboll.

Titulli origjinalGreen Street Hooligans
Vlerësimi IMDb7.5 122,240 votes
Vlerësimi TMDb7 527 votes