Grown Ups 2 (2013) me Titra Shqip | filmaon.tv
Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Grown Ups 2 (2013) HD

Grown Ups 2 (2013) HD

Just because they're a little older doesn't mean they've grown up.Jul. 11, 2013 (USA)100 Min.PG-13
Your rating: 0
10 2 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Dennis Dugan
Director

Aktoret

Adam Sandler isLenny Feder
Lenny Feder
Kevin James isEric Lamonsoff
Eric Lamonsoff
Chris Rock isKurt McKenzie
Kurt McKenzie
David Spade isMarcus Higgins
Marcus Higgins
Salma Hayek isRoxanne Chase-Feder
Roxanne Chase-Feder
Maya Rudolph isDeanne McKenzie
Deanne McKenzie
Maria Bello isSally Lamonsoff
Sally Lamonsoff

Permbledhje

Duke shpresuar se do t’i ofronte një jetë më të qetë familjes së tij, Lenni Feder largohet nga kaosi i Hollivudit dhe transferohet në vendlindjen e tij. Përveç miqve të tij të vjetër, femijëve të tyre, shoferëve të autobusve dhe policëve të shkrehur leni do të përballet edhe me shumë surpriza të tjera…..

Titulli origjinalGrown Ups 2
Vlerësimi IMDb5.4 113,425 votes
Vlerësimi TMDb5.8 964 votes