Half Light (2006) HD me Titra Shqip | filmaon.tv
Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Half Light (2006) HD

Half Light (2006) HD

When the darkness falls the dead will rise.Jan. 17, 2006 (Germany, UK)110 Min.R
Your rating: 0
10 1 vote

Video trailer

Foto

Drejtor

Aktoret

Demi Moore isRachel Carlson
Rachel Carlson
Beans El-Balawi isThomas Carlson
Thomas Carlson
Kate Isitt isSharon Winton
Sharon Winton
Nicholas Gleaves isDr. Robert Freedman
Dr. Robert Freedman
James Cosmo isFinlay Murray
Finlay Murray
Joanna Hole isMary Murray
Mary Murray
Therese Bradley isMorag McPherson
Morag McPherson
Hans Matheson isAngus McCulloch
Angus McCulloch
Mickey Wilson isReverend James McMahon
Reverend James McMahon

Permbledhje

Rachel Carlson, një noveliste e suksesshme lëviz në një fshat të vogël skocez për të vazhduar me jetën e saj, pas vdekjes së djalit të saj. Gjëra të çuditshme fillojnë të ndodhin kur ajo fillon të shqetësohet nga fantazmat dhe terrori i jetës reale.

Titulli origjinalHalf Light
Vlerësimi IMDb6.0 11,577 votes
Vlerësimi TMDb5.9 55 votes