What Happens in Vegas (2008) HD me Titra Shqip | filmaon.tv
Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
What Happens in Vegas (2008) HD

What Happens in Vegas (2008) HD

Get LuckyMay. 07, 2008 (USA)99 Min.PG-13
Your rating: 0
10 2 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Tom Vaughan
Director

Aktoret

Ashton Kutcher isJack Fuller
Jack Fuller
Cameron Diaz isJoy McNally
Joy McNally
Lake Bell isTipper
Tipper
Queen Latifah isDr. Twitchell
Dr. Twitchell
Treat Williams isJack Fuller Sr.
Jack Fuller Sr.
Dennis Miller isJudge Whopper
Judge Whopper
Dennis Farina isRichard Banger
Richard Banger
Zach Galifianakis isDave the bear
Dave the bear

Permbledhje

Një burrë dhe një grua detyrohen, për arsye ligjore, të jetojnë si çift për një periudhë të caktuar kohore. Në lojë janë një shumë e madhe parash.

Titulli origjinalWhat Happens in Vegas
Vlerësimi IMDb6.1 146,027 votes
Vlerësimi TMDb5.8 757 votes