Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Hickok (2017) HD

Hickok (2017) HD

Jul. 07, 2017 (USA)88 Min.R
Your rating: 0
10 1 vote

Video trailer

Foto

Drejtor

Aktoret

Luke Hemsworth isWild Bill Hickok
Wild Bill Hickok
Trace Adkins isPhil Poe
Phil Poe
Bruce Dern isDoc Rivers O'
Doc Rivers O'
Kaiwi Lyman isJohn Wesley Hardin
John Wesley Hardin

Permbledhje

Ligjvënësi legjendar dhe Gunslinger Wild Bill Hickok, është i ngarkuar me zbutjen e qyteteve më të egra të lopëve në Perëndim, duke sjellë markën e tij të drejtësisë kufitare dhe reputacionin famëkeq të armëve të luftëtarëve.

Titulli origjinalHickok
Vlerësimi IMDb5.4 278 votes
Vlerësimi TMDb5.3 3 votes